Nejlevnější video

obrazek_kolazorez

Mít sestříhané video ze své dovolené, výletu nebo oslavy je neocenitelná památka. Pro mnohé se může zdát časově náročná při svém vlastním zpracování a nebo cenově nepřijatelná při využití kompletních služeb ve spolupráci s Videozážitkem.cz

Cenu ovlivníte sami

Protože mít své zážitky ve videu je moc krásné, nabízíme službu, která je pro Vás cenově bližší. Využijte balíčku „LIDOVKA“.
Prohlédněte si svá natočená videa v počítači a na papír si sepište, číslo videa a k tomu úseky, které byste v sestříhaném videu chtěli mít. Např. Váš záznam má číslo 5625482.mov a jeho celkové délka je 40 vteřin, ale do videa byste chtěli uvést jen úsek OD 5 vteřin DO 15 vteřin. Zapište to tedy na papír takto:

5625482.mov – od 5 vteřin do 15 vteřin


Tímto způsobem pokračujte s dalšími videi. Z papíru pak tyto údaje přepište do e-mailu (nebo naskenujte) a pošlete je k nám. Každý takovýto videoúsek bude oceněn 15,- Kč/1 videoúsek ať má délku 10 vteřin nebo 3 minuty. K tomu si můžete přidat fotek kolik budete chtít, cena fotky je také 15,- Kč/1 fotku.

Seřaďte je

Pokud Vám záleží na pořadí snímků a videí, očíslujte je tak, jak chcete, aby šly ve videu za sebou. Např. takto:

01_5625482.mov – od 5 vteřin do 15 vteřin
02_5625447.mov – od 7 vteřin do 50 vteřin
03_IMG758.jpg
.
.
.

(pozn. první dva jsou videoúseky, třetí je fotka)

Pokud očíslovány nebudou, seřadíme videa a fotky podle pořadí, v jakém nám byly zaslány.

Bez probírky

Ze všeho, co nám pošlete Vám videozážitek zpracujeme. Nebudeme fotky dále probírat. Videa sestřihneme podle Vámi zaslaných časových údajů OD-DO. A seřadíme podle Vašeho zadání.

Minimalistický styl

Video bude obsahovat titulky pouze na začátku a na konci. V průběhu videa se textové titulky neobjeví.

Neomezená délka

Délku videa si určíte sami, podle množství fotek a délky videoúseků. Záleží na Vás, jestli chcete krátký a jasný sestřih nebo dlouhý detailní.

Hudba na pozadí

Používáme pouze hudbu s licencí, která je v souladu s autorskými právy.

Takto Vás video výjde na minimálními náklady… Už dále neváhejte a nechte si zaslat předchystaný on-line SCÉNÁŘ pro zpracování Vašeho videa z výletu, oslavy, dovolené nebo Vašich dětí.

 
Share