O nás

fotkaJmenuji se Radmila Hadaščoková a jsem zakladatelka firmy Videozážitek.cz. Naše firma byla založena v lednu 2016 a i když je na trhu jen krátce, vykouzlila dobrou náladu a úsměv na tváři již několika lidem (přečtěte si naše reference).

Nabízíme službu, která Vám do Vaší domácnosti přinese radost. Z Vašich fotek a videí, které si během svého života pořizujete, sestavíme Váš vlastní VIDEOZÁŽITEK. Skoro každý má dnes doma svůj svatební den na videu, kde vidí svou rodinu a po čase si připomíná, jak ten čas letí…  Tak proč nemít zpracovány i další léta svého života na videu?

Neumíme Vás fyzicky vrátit časem zpět, ale umožníme Vám prožívat ty nejlepší momenty Vašeho života opakovaně – formou VIDEOZÁŽITKU.

Nemusíte hledat dobrý program na tvorbu videí, učit se v něm pracovat a trávit svůj volný čas se zpracováváním fotek a videí.

Vystačíte si se svými znalostmi, které máte z používání e-mailu a zasílání dat přes www.uschovna.cz nebo e-mailem, poštou na flash disku nebo DVD.

Se svou vizí Vám chceme jít naproti a usnadnit Vám cestu k Vašemu vlastnímu VIDEOZÁŽITKU,  tj. sestřihu těch nejkrásnějších záběrů a nejcennějších fotek, obohacených o názvy a zajímavosti navštívených míst, animace, přechody, efekty a s oblíbenou hudbou na pozadí.  Usaďte se ve svém obýváku, zapněte televizi a sledujte své vlastní záběry z dovolené nebo z výletu se svými dětmi, které za tu dobu už tolik vyrostly – svůj vlastní život na videu s Vaší oblíbenou hudbou.

S námi se Vaše zážitky stanou opakovatelné!

Videozážitek.cz
Radmila Hadaščoková
Sjednocení 849
742 13  STUDÉNKA

e-mail:
videozazitek@videozazitek.cz
videozazitek@seznam.cz

 
Share