Narozeninové NOVINY 1929

Chystáte oslavu nebo uvažujete o netradičním dárku? Co třeba něco na čtení? Zkuste to s narozeninovými novinami – ocení je jak oslavenec, tak i hosté. V novinách, které obsahují 3 nabité stránky informací se dočtete o letu kolem světa se vzducholodí Graf Zeppelin, jak bohatá byla československá filmová tvorba nebo pro dámy s věnem- odepište na inzerát úředníkovi, který hledá nevěstu. 🙂 Noviny opravdu obsahují informace týkající se roku narození oslavence, jak z domova, tak i ze světa. Ten má tímto způsobem možnost dozvědět se, do jakého běhu událostí se narodil 🙂

narozeninove noviny 1929
Narozeninové noviny: originální zábava na oslavu narozenin

Pro získání vydání k roku 1929 je třeba, abyste nám zaslali údaje o oslavenci. Můžete uvést i jméno a příjmení vrstevníka (kamarád, spolužák) a jeho povolání (účetní, policista, …). Po zapracování údajů vám narozeninové noviny zašleme v elektronické podobě v PDF. Sami si noviny vytisktene kolikrát budete chtít nebo si vyberete firmu, u které si je necháte vytisknout.

TŘI STRÁNKY NOVIN V DIGITÁLNÍ PODOBĚ (pdf):   Kč 240,-

OBJEDNÁVKA

1. Křestní jméno oslavence

2. Rodné příjmení oslavence

3. Zdrobnělina křestního jména oslavence

4. Datum narození oslavence (den, měsíc, rok)

5. Jméno a povolání nebo záliba oslavencova vrstevníka (např.Tomáš Král, stolař)

6. Doplňující informace, vzkazy

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Uveďte prosím Váš e-mail:

Uveďte prosím Vaše jméno, příjmení a adresu:

Souhlasím s obchodními podmínkami

Odesláním objednávky souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje po dobu, než bude Vaše zakázka dokončena. Abychom s Vámi mohli být v kontaktu, odesláním objednávky nám dáváte svolení používat Vaše údaje ke komunikaci i po dokončení zakázky, abychom Vás mohli potěšit novinkami z Videozážitku.cz a to max. 2x za měsíc. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit ve spodní části každého e-mailu. Přečtěte si naše kompletní Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.

Po správně vyplněné a odeslané objednávce se objeví okno s poděkováním.

 
Share