Narozeninové NOVINY 1984

Chystáte oslavu nebo uvažujete o netradičním dárku? Co třeba něco na čtení? Zkuste to s narozeninovými novinami – ocení je jak oslavenec, tak i hosté. V novinách, které obsahují 3 nabité stránky informací se dočtete o okolnostech kolem udílení Nobelovy ceny Jaroslavu Seifertovi, o výčtu televizních seriálů, vrstevnících oslavence a mnoho dalších zajímavostí. Noviny opravdu obsahují informace týkající se roku narození oslavence, jak z domova, tak i ze světa. Ten má tímto způsobem možnost dozvědět se, do jakého běhu událostí se narodil 🙂

narozeninove_noviny_1984

Pro získání vydání k roku 1984 je třeba, abyste nám zaslali údaje o oslavenci. Můžete uvést i jméno a příjmení vrstevníka (kamarád, spolužák) a jeho povolání (účetní, policista, …). Po zapracování údajů vám narozeninové noviny zašleme v elektronické podobě v PDF. Sami si noviny vytisktene kolikrát budete chtít nebo si vyberete firmu, u které si je necháte vytisknout.

TŘI STRÁNKY NOVIN V DIGITÁLNÍ PODOBĚ (pdf): od   Kč 240,-

OBJEDNÁVKA

1. Křestní jméno oslavence

2. Rodné příjmení oslavence

3. Zdrobnělina křestního jména oslavence

4. Datum narození oslavence (den, měsíc, rok)

5. VRSTEVNÍK - mezi výčet veřejně známých vrstevníků přidáme jméno a povolání/zálibu oslavencova vrstevníka - kamaráda, příbuzného (např.Tomáš Král, stolař)

6. Doplňující informace, vzkazy

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

7. Přednostní provedení do 3 pracovních dnů - příplatek Kč 60,-

8. Vložení fota oslavence na titulní stranu - příplatek Kč 20,-

9. Vložení rubriky "Z budoucnosti našeho oslavence". Text bude uveden v odrážkách (např. ožení se v roce 1980, jeho ženou se stane jeho dlouholetá láska Olinka, stane se otcem tří dětí - Petry, Hanky a Pepíka, bude mít pět vnoučat, ...) - příplatek Kč 20,-

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Uveďte prosím Váš e-mail:

Uveďte prosím Vaše jméno, příjmení a adresu:

Souhlasím s obchodními podmínkami

Odesláním objednávky souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje po dobu, než bude Vaše zakázka dokončena. Abychom s Vámi mohli být v kontaktu, odesláním objednávky nám dáváte svolení používat Vaše údaje ke komunikaci i po dokončení zakázky, abychom Vás mohli potěšit novinkami z Videozážitku.cz a to max. 2x za měsíc. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit ve spodní části každého e-mailu. Přečtěte si naše kompletní Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.

Po správně vyplněné a odeslané objednávce se objeví okno s poděkováním.

 
Share