Narozeninový OBRAZ „1959“

Máte v rodině blízkého, který je narozen v roce 1959? Obdarujte ho osobitým a originálním dárkem, který mu bude připomínat události, které se staly v roce jeho narození. To vše včetně jeho fotografie, jména, rodného příjmení, data a místa narození bude mít na jednom místě.

POSTUP OBJEDNÁVKY

Do textu e-mailu uveďte: JMÉNO, RODNÉ PŘÍJMENÍ, DATUM A MÍSTO NAROZENÍ OSLAVENCE a nezapomeňte přiložit FOTOGRAFII. Tyto informace potřebujeme, abychom mohli váš obraz přizpůsobit přímo pro něj. To vše prosím odešlete na adresu: videozazitek@videozazitek.cz

Po zapracování údajů o oslavenci vám v elektronické podobě zašleme předlohu k tisku. Narozeninový obraz si můžete vytisknout doma na své tiskárně nebo u profesionálů na formát A4 nebo A3.

Narozeninový obraz 30 x 40 cm (2400 x 1800 px) nebo 3507 x 4960 px V DIGITÁLNÍ PODOBĚ (*.jpg):   Kč 490,-

TIP pro TISK!

Pro vznešenější vzhled si nechte narozeninový obraz vytisknout na bílé plátno o rozměru 30 x 40 cm (rozlišení 2400 x 1800 px) nebo jako velkoformátovou fotografii 30x x40, kterou pak vložíte do rámu.

CHCI ROVNOU HOTOVÝ FOTOOBRAZ nebo FOTOGRAFII!

Nechcete-li mít s výrobou další starosti, zajistíme vám výrobu sami a domů obdržíte již hotový obraz. V případě zájmu obdržíte cenovou kalkulaci v e-mailu.

Ukázka narozeninového obrazu: 1979
 
Share