Narozeninový OBRAZ nebo 1stránkové NOVINY, 1968

Chystáte oslavu nebo uvažujete o netradičním dárku? Co třeba něco na čtení? Zkuste to s narozeninovým obrazem s fotkou oslavence. Dokument poslouží také jako 1stránkové narozeninové noviny – ocení je jak oslavenec, tak i hosté. Na jedné stránce s dozvíte základní informace týkající se roku narození oslavence, jak z domova, tak i ze světa. Ten má tímto způsobem možnost dozvědět se, do jakého běhu událostí se narodil 🙂

Dodáváme v digitální verzi v rozlišení tisknutelném na A4 nebo A3.

Pro získání vydání k roku 1968 je třeba, abyste nám zaslali údaje o oslavenci. Můžete uvést i jméno a příjmení vrstevníka (kamarád, spolužák). Po zapracování údajů vám narozeninové noviny zašleme v elektronické podobě v PDF. Sami si pak obraz/jednostránkové noviny vytisknete kolikrát budete chtít nebo si vyberete firmu, u které si je necháte vytisknout. Hezké je i vložení vytištěných novin do rámečku.

NAROZENINOVÝ OBRAZ / JEDNOSTRÁNKOVÉ NOVINY V DIGITÁLNÍ PODOBĚ (pdf):   Kč 190,-

OBJEDNÁVKA

1. Křestní jméno oslavence

2. Rodné příjmení oslavence

3. Místo a datum narození oslavence (den, měsíc, rok)

4. VRSTEVNÍK - mezi výčet veřejně známých vrstevníků přidáme jméno oslavencova vrstevníka - kamaráda, příbuzného

Nezapomeňte poslat fotku oslavence NA VÝŠKU

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

5. Přednostní provedení do 3 pracovních dnů - příplatek Kč 60,-

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Uveďte prosím Váš e-mail:

Uveďte prosím Vaše jméno, příjmení a adresu:

Souhlasím s obchodními podmínkami

Odesláním objednávky souhlasíte, že můžeme zpracovávat Vaše údaje po dobu, než bude Vaše zakázka dokončena. Abychom s Vámi mohli být v kontaktu, odesláním objednávky nám dáváte svolení používat Vaše údaje ke komunikaci i po dokončení zakázky, abychom Vás mohli potěšit novinkami z Videozážitku.cz a to max. 2x za měsíc. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit ve spodní části každého e-mailu. Přečtěte si naše kompletní Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.

Po správně vyplněné a odeslané objednávce se objeví okno s poděkováním.

 
Share