Připomínkování

Pokud máte ke zpracovanému videozážitku připomínky, zašlete nám je na náš e-mail. V případě, že jedna zakázka obsahuje více videozážitků, uvádějte prosím konkrétní název videozážitku a k němu Vaše připomínky s uvedením, kterého úseku se připomínka týká.
Příklad: Ve videozážitku „Výlet do Francie“ objevíte překlep „Eiffffelova“. Napíšete nám tedy: „Ve videozážitku „Výlet do Francie“ ve 2. minutě a 30. vteřině (2:30) je chyba v popisku, prosím opravte na „Eiffelova věž“.“

Nabízíme Vám omezenou lhůtu pro možnost bezplatného připomínkování videozážitku. 1. den následující ode dne odeslání zásilky, Vám začíná běžet lhůta pro zasílání Vašich připomínek k dodatečné úpravě videa, která končí o půlnoci 5. dne. Vaše připomínky Vám co nejdříve avšak nejdéle do 5-ti pracovních dnů bezplatně zapracujeme. Připomínkované video Vám zašleme na Váš e-mail prostřednictvím služby www.uschovna.cz
Příklad: Hotový videozážitek Vám zašleme 2. 6. 2016 v 10:58 hodin. Následujících 5 dní můžete posílat připomínky k bezplatnému zapracování Vašich připomínek ke zpracovanému videozážitku tj. od 3. do 7. 6. 2016.

Připomínkování po uplynutí 5-ti denní lhůty nebo možnost druhého a dalšího připomínkování v pořadí bude zpoplatněna částkou ve výši 75 % z ceny zakázky. V případě, že budete požadovat tuto službu, bude Vám na Váš e-mail zaslána zálohová faktura. Po Vašem zaplacení a připsání částky na náš bankovní účet nebo po zaslání kopie platebního příkazu na náš e-mail začneme se zpracováváním Vašich připomínek do lhůty 15-ti pracovních dnů. Pokud nebude zálohová faktura uhrazena do 14-ti dnů od vystavení a zaslání zákazníkovi, bude objednávka automaticky zrušena.

Po uplynutí 7 dnů od zaslání zpracovaného videozážitku se veškeré možnosti připomínkování uzavírají, z důvodu odstranění zákazníkem zaslaného materiálu z našich systémů.
Příklad: Hotový videozážitek Vám zašleme 2. 6. 2016. Veškeré připomínkování se uzavírá po uplynutí 7 dnů tj. 9. 6. 2016.

 
Share