Průvodce na cestě za vlastním videozážitkem

Děkujeme za Váš zájem o nabídku na zpracování Vašich záběrů. Další postup je uveden v následujících krocích:

VYBERTE si z našich služeb a nechte si poslat SCÉNÁŘ k vyplnění ZDARMA >>

Z vašeho scénáře se dozvíme požadavky a přání, které byste chtěli do videozážitku zapracovat. Díky němu se od Vás dozvíme např. požadovanou délku videozážitku, hudbu, formát, …

Vyberte fotky a videa ke zpracování a odešlete nám je přes www.uschovna.cz >>

Ve svém počítači si vytvořte složku, do které nakopírujete Vaše fotky a videa, ze kterých byste chtěli zpracovat a sestříhat Váš videozážitek. Složku s Vašim materiálem nám odešlete pomocí služby www.uschovna.cz  na videozazitek@videozazitek.cz  nebo videozazitek@seznam.cz Doporučujeme materiál posílat přes noc, aby Vás odesílání objemného materiálu neomezovalo v jiné práci. Nezapomeňte ošetřit, aby se Vám počítač nepřepl do režimu spaní! Podrobný postup pro zaslání Vašeho materiálu na náš e-mail je uveden na odkaze Způsob zaslání materiálu.

Tip! V případě, že budete požadovat dodržení časového sledu, je třeba mít fotky a videa očíslované v jedné časové řadě podle toho, jak je fotoaparát sám pojmenoval. Když máte materiál ze dvou a více zařízení (např. z foťáku a mobilu), je nutné fotky a videa pojmenovat tak, aby vznikla jedna časová řada. Jen tak Vám budeme moci zpracovat zážitkové video s dodržením časového sledu událostí.

Dejte nám pokyn k započetí práce na videozážitku

Na základě Vámi zaslaného materiálu Vám zašleme zálohovou fakturu. Po zaplacení zálohové faktury a připsání částky na náš bankovní účet nebo po zaslání kopie platebního příkazu na náš e-mail videozazitek@videozazitek.cz nebo videozazitek@seznam.cz začneme se zpracováváním Vašeho videozážitku.

Vaše spokojenost = náš úspěch

Chceme mít jen spokojené zákazníky. Poté, co od Vás získáme všechny pro zpracování potřebné informace a materiál,  zpracujeme videozážitek nejdéle do  15-ti pracovních dnů ode dne platby zálohové faktury. Je možné, že nastane potřeba, abychom se na Vás obrátili v případě nejasností formou e-mailu. Rychlost zpracování videozážitku tak budete moct ovlivnit i Vy sami. V případě, že nedodržíme termín vyhotovení ve lhůtě do 15-ti pracovních dnů, máte nárok na slevu 30 % z celkové ceny zakázky.  Váš zpracovaný videozážitek Vám zašleme pomocí služby www.uschovna.cz

Připomínkování videozážitku

První den následující ode dne, kdy jsme Vám zpracovaný videozážitek odeslali, Vám začíná běžet lhůta pro zasílání Vašich připomínek k bezplatné dodatečné úpravě Vašeho videozážitku, která končí o půlnoci 5. dne. Možnost dalšího připomínkování bude zpoplatněna. Více informací zde.

Věříme, že se Vám bude spolupráce s námi líbit a my se budeme těšit na Vaši objednávku,
díky které se Vaše záběry stanou opakovatelnými zážitky.

 
Share