SOUTĚŽ

o sestavení VIDEA z neomezeného množství materiálu do TŘÍ minutového sestřihu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Soutěž probíhá od 23. 8. 2018 do 31. 8. 2018


NÁPOVĚDA ve videu

Na soutěžní otázky odpovídejte po zhlédnutí tohoto dílu seriálu „Videozážitek.cz na cestách“:


Soutěžní otázky


Nezapomeňte!

Po odeslání vyplněného soutěžního formuláře je nutné potvrdit odkaz v e-mailu, který Vám příjde do Vaší e-mailové schránky. Pokud e-mail nepotvrdíte, systém Vás do soutěže nezařadí. Jedná se o souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR. Děkujeme za pochopení.


Pravidla soutěže

Soutěže se může účastnit ten, kdo zašle správné odpovědi na uvedené otázky a doplní své kontaktní údaje v soutěžním formuláři.

Ze zaslaných správných odpovědí vybereme jednoho výherce. Výherce bude do 7 dnů po ukončení soutěže informováni na e-mail, který uvedl v soutěžním formuláři. V e-mailu bude zároveň zasláno heslo pro uplatnění slevy. Pozor! Získané heslo má časově omezenou platnost po dobu 7 dnů. V případě, že výherce své heslo v dané době neuplatní, výhra propadá.

Videozážitek.cz se zavazuje neposkytnout údaje zúčastněných soutěžících třetím stranám.  Odesláním soutěžního formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v soutěžním formuláři za účelem vyhodnocení soutěže, zaslání výhry a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: jméno, příjmení na webové stránce dále pak informováním o další pořádané soutěži a o novinkách služby Videozážitek.cz a to formou e-mailu s adresou, kterou uvedli v soutěžním formuláři. Svůj souhlas může kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který je součástí každého odeslaného e-mailu.

Všem děkujeme za účast v soutěži a přejeme hodně štěstí!


Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

a dále na soutěž.org, soutěže24.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.


Výherce soutěže:

Lukas Muller

 
Share