Tip! – „shrnující videozážitek“

V rámci druhého nebo dalšího videozážitku Vám doporučujeme zpracovat tzv. shrnující videozážitek. Jedná se o sestřih jednotlivých videozážitků. Takový videozážitek shrne a zdůrazní ty nejkrásnější a nejzajímavější záběry do několika minut za jednotnou cenu Kč 400,-. Shrnující videozážitek doporučujeme vytvořit např. k videozážitku vytvořeného z objemnějšího materiálu.

Příklad:

Zaslali jste nám fotky a videa z 3denní dovolené. Z každého dne si přejete 5minutový videozážitek a k tomu ještě 1 shrnující videozážitek, který by Vám shrnul všechny 3 dny např. do 3 minut.
Stanovení ceny – přes www.uschovna.cz jste nám poslali 90 fotek a 70 videí. Po přepočtu se jedná o 9 minut fotek a 35:25,00 minut videa (zaokrouhleno na celé vteřiny). Dohromady se jedná o 44:25,00 minut. Celkově půjde o 3 videozážitky a 1 shrnující video.  Cena prvního videozážitku (stanovená podle časového rozsahu zaslaných dat) je Kč 1500,-. Druhý, třetí i shrnující videozážitek budou po Kč 400,-. Celkem za čtyři videa zaplatíte Kč 2.700 ,-

Konkrétní příklad shrnujícího videozážitku (události obce během několika let ve 3 minutách):

 
Share