Úprava fotek

Vzpomínáte si na chvíle s Vaší babičkou nebo maminkou, kdy k Vám přinesla krabici s fotkami? Takovými těmi černobílými nebo s nádechem do hněda focené ve fotoateliérech nebo doma při práci? Krásné byly i fotky, kterými tehdy lidé zachytili město a jeho stavby, nebo Váš dům či narozeniny, společenské akce ve městě či vesnici nebo výlet … Fotky měly ohnuté rožky, trošku pokrčené, někdy i s fleky nebo škrábanci. Říkali jste si, taková škoda, takové vzácné a přitom jsou ty fotky poškozené. Navíc fotka je jen jedna, žádný negativ pro vyvolání další kopie.

Dnešní doba pokročila natolik, že abyste získali kopii fotky do své sbírky, nemusíte mít už negativ. Prostě si ji vyfotíte nebo naskenujete a necháte vyvolat. To už ví každý. Ale že ta fotka bude v té kopii pořád trošku znehodnocená, to na té kopii nejde změnit, říkáte si.

Ale i to jde spravit, když víte, jak na to. Oprava poškozených fotek se provádí digitálně pomocí programu a jeho nástrojů. Můžete buď začít sami tím, že se v programu naučíte pracovat – oprava, renovace fotek a retušování se tak stane Vaším koníčkem, kterému budete věnovat volný čas. Anebo se můžete obrátit na nás a my Vám Vaše staré poškozené fotografie pomůžeme opravit.

POSTUP:

  • pošlete fotky poštou v papírové podobě (sami provedeme skenování starých fotografií),
  • nebo pošlete fotky pomocí www.uschovna.cz naskenované (rozlišení  min. 300 až 600 dpi),
  • pošleme Vám cenovou kalkulaci podle rozsahu prací,
  • zaplacením nám dáte pokyn ke zpracování,
  • my fotky opravíme a pošleme Vám je zpátky,
  • opravené fotky si pak nechejte vyvolat v mnoha kopiích a obdarujte své potomky, aby měli zase co předávat svým dětem.

VIDEO, FOTOKNIHA NEBO KALENDÁŘ?

Pokud chcete, obdarujte své příbuzné něčím modernějším – videem z fotek – ti budou koukat! Uvidíte! Tam doplníme hudbu a popisky (jméno osoby, místa, rok pořízení, jiný text, …) a kopií si zdarma můžete udělat nekonečně mnoho.

Z fotek jde vytvořit FOTOKNIHA nebo FOTOSEŠIT i kalendáře jsou hezké. Nově jsme Vám k ruce i k této práci – rádi pro Vás tyto fotoprodukty sestavíme, zajistíme výrobu a necháme zaslat přímo k Vám domů.

Tak co říkáte – že je to výborný dárek ke každé příležitosti.

Rádi Vám odpovíme na každý Váš dotaz na e-mailu videozazitek@videozazitek.cz

 

 
Share